Uczniowie Konarskiego porządkują mogiły wojenne
26-10-2023

Dziś uczniowie Konarskiego: Maja Kulikowskyy, Marta Wnuk, Piotr Krzyżyk, Nikola Ostrowska i Karolina Frejowska przy udziale pracownika Urzędu Miejskiego w Jędrzejowie pana Marka Godlewskiego porządkowało mogiły wojenne i powstańcze na terenie cmentarza Świętej Trójcy w Jędrzejowie.

Uczniowie Konarskiego sprzątają groby powstańcow.

Uczniowie mieli okazję wysłuchać wielu ciekawych historii dotyczących przeszłości mieszkańców Jędrzejowa od Kustosza Pamięci Miasta Jędrzejowa pana Marka.

• Agnieszka Maciąg - Wojtanowska

Uczniowie Konarskiego porządkują mogiły wojenne - Fotogaleria